BlueBeaver.pl - pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych
Masz pytania? Nie czekaj, zadzwoń +48 500 87 44 79

Pozwól, odnaleźć się klientom

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www

Optymalizacja stron i sklepów pod kontem seo

Optymalizacja strony www (zwana także optymalizacją seo) to przygotowanie serwisu do pozycjonowana w wyszukiwarce poprzez wprowadzenie szeregu zmian ułatwiających odbiór wiadomości na stronie przez użytkownika oraz roboty ww. wyszukiwarek.

Prawidłowo przeprowadzona optymalizacja seo pomaga nie tylko w samym procesie pozycjonowanie, ale również obniża jego koszty. Idąc w drugą stronę – przy braku optymalizacji pozycjonowanie strony jest praktycznie niemożliwe, szczególnie teraz kiedy algorytmy wyszukiwarek szczególną treść zwracają nie tylko na linki ale także na to co znajduje się na stronie.

Co wchodzi w skład optymalizacji seo:

1. Optymalizacja meta tagów (tytuł, opis, słowa kluczowe itp.)
2. Dobór odpowiednich nagłówków na stronie (od H1 w dół)
3. Prawidłowe opisanie zdjęć (alt, title)
4. Kod strony (prosty i „lekki” – odpowiada za ładowanie się witryny i jej wyświetlanie na monitorach oraz urządzeniach mobilnych)
5. Szczegółowa Optymalizacja i poprawienie czytelności tekstów znajdujących się na stronie (pogrubienia, podkreślenia, akapity).

Proces optymalizacji i pozycjonowania strony internetowej

Optymalizacja seo to także tworzenie serwisu w taki sposób aby był on przejrzysty i zawierał przydatne treści dla użytkownika – warto pamiętać o tym już na samym początku tworzenia strony internetowej.

Korzystając z naszych usług pozycjonowania, nie płacąc dodatkowo zoptymalizujemy Twoją stronę tak aby była lepiej widoczna dla robotów wyszukiwarek.