BlueBeaver.pl - pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych
Masz pytania? Nie czekaj, zadzwoń +48 500 87 44 79

Pozwól, odnaleźć się klientom

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www

Adwords - reklama w wyszukiwarce Google

Kampanie Adwords czyli linki sponsorowany w wyszukiwarce Google. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów którzy oczekują natychmiastowych efektów i wysokiej skuteczności.

Błyskawiczne efekty

Przy prowadzeniu kampanii Adwords nie musisz czekać kilka miesięcy aż Twoja strona pojawi się w wynikach wyszukiwania – następuje to natychmiast po rozpoczęciu reklam. Twój biznes będzie widoczny od razu w Google pod interesujące cię słowa i frazy kluczowe.

Skutecznie i precyzyjnie

Dzięki reklamie w Google jesteś w stanie precyzyjnie dotrzeć tylko do tych klientów którzy są zainteresowani towarami lub usługami oferowanymi przez Twoją firmę. Możesz reklamować się odbiorcom w wybranych województwach lub nawet miastach. To sprawia iż skuteczność takiej formy reklamy jest bardzo wysoka.

Reklama w Google Adwords

Elastyczność reklamy

W każdej chwili możesz zmieniać frazy kluczowe pod jakimi chcesz się reklamować, kierować reklamę do nowych miast i województw a także zmieniać adres strony lub dodawać kolejne podstrony do kampanii.

Kontrola kosztów

Pełna kontrola budżetu który może być modyfikowany w dowolnym momencie – zarówno zwiększany jak i zmniejszany – masz pełną kontrolę nad tym ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na kampanię.

Statystyki i raporty

Nasza firma przygotuje dla Ciebie szczegółowe raporty i statystyki z przeprowadzonych kampanii – dowiesz się z nich o ilości wyszukiwań reklamowanych fraz oraz liczbie kliknięć w reklamy.