BlueBeaver.pl - pozycjonowanie i optymalizacja stron internetowych
Masz pytania? Nie czekaj, zadzwoń +48 500 87 44 79

Pozwól, odnaleźć się klientom

Pozycjonowanie i optymalizacja stron www

Copywriting - pisanie unikalnych i wartościowych artykułów na strony www

Copywriter

Copywriting to pisanie artykułów lub krótkich sloganów. Mogą to być teksty do publikacji na strony www, hasła reklamowe mające na celu zwiększenie sprzedaży a także wiele innych rodzajów publikacji. Rozróżniamy także tak zwany Copywriting Seo czyli teksty skonstruowane tak aby zawierały odpowiednią ilość słów kluczowych i były pomocne z pozycjonowaniu.

Zawartość merytoryczna strony internetowej jest tak samo ważno jak jej linkowanie – nie bez powodu nie da się wypozycjonować serwisu www na którym nie ma żadnych treści. Google jak i inne wyszukiwarki coraz bardziej przywiązują wagę do tego co znajduje się na serwisach które osiągają wysokie pozycje.

Dobry copywriter powinien zadbać o to aby strona była bogata w odpowiednie artykuły które mają przede wszystkich służyć użytkownikom odwiedzającym nasz serwis. Ciekawostki, zawartość merytoryczna tekstu czy jego konstrukcja to obecnie równie ważne kryteria pozycjonowania i budowania silnych serwisów internetowych.

Copywriter to także osoba która potrafi napisać slogan reklamowy lub skonstruować teksty tak aby na Twojej stronie nastąpił wyraźnie widoczny wzrost sprzedaży produktów lub usług które oferujesz dla swoich klientów.

Regularna aktualizacja strony o nowe, ciekawe treści ma wpływ nie tylko na pozycjonowanie, ale na wzrost popularności oraz zwiększa rozpoznawalność Twojej marki. Oto nasza oferta:

Merytoryczne teksty i artykuły na tematyczne serwisy i portale www

Potrzebujesz nowych tekstów na Twoją stronę ? Chcesz regularnie ją aktualizować ? Nasi copywriterzy stworzą dla ciebie dowolną ilość artykułów wysokiej jakości na dowolny temat.

Copywriting seo

Odpowiednio przygotowane teksty nasycone słowami kluczowymi – tworzymy je zawsze ciekawe i przydatne dla użytkowników – nie tylko pod same wyszukiwarki. Nasi copywriterzy pomogą również w optymalizacji seo Twojej strony.